Neprihlásený
Objednávaš ako hosť
Prihlásenie cez tel. číslo
Facebook prihlásenie
Azet prihlásenie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA


Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

 

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Nitre. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 2 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja za vyskúšanie. Dobrú chuť!

 

Objednaj si v Nitre

 

 

Reštaurácia Bearded Brothers

Vyskúšaj šťavnatý street food z dielne Bearded Brothers. Tvoje chuťové bunky uspokojí ich burger, hot-dog ale aj mexické tacos!

 

 

Reštaurácia Pokéčko

Táto reštika priniesla do Nitry závan čerstvého havajské vzduchu. Vyskúšaj poké misky, ktoré pozostávajú z ryže, surovej marínovanej ryby, zeleniny a iných chutných surovín. Ako bonus sú ešte aj fotogenické, na tvojich storyčkách sa budú skutočne vynímať!

 

 

Reštaurácia Sakura

Ak hľadáš skutočne chutnú Áziu, si na správnej adrese. Odporúčame objednať si tradičnú vietnamskú polievku Pho Bo ale aj chrumkavú kačicu, ktorá je tu naozaj famózna.

 

 

Reštaurácia Páni Baklažáni

Táto reštika je živý dôkaz toho, že aj vege jedlo môže byť veľmi chutné. Dopraj si trochu zdravej stravy, my odporúčame Tagliatelle alebo Mexický burger v takejto tmavej žemli. Mňam!

 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Pre zobrazenie reštaurácie si najprv vyberte lokalitu zo zoznamu.
Akcia platí do 8.11.2020.