Not logged in
Order as guest
Login via phone number
Facebook login
Azet login
By signing up, you agree to our Terms and conditions and Privacy Policy
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies OK
,
No ratings Nobody has rated this restaurant yet. Would you like to be the first one? Make an order and let us know your opinion.

Payment options

Card online

About

Bestbio je internetový obchod v Banskej Bystrici špecializujúci sa na predaj zdravých a bio potravín, prírodnej kozmetiky a ekologickej drogérie. Identitu Besbio definujú slogany “Zdravie začína na tanieri” a “Sme to, čo jeme”. Produkty v ponuke Bestbio sú starostlivo vybrané a sú kvalitné nielen svojim zložením, ale aj výborne chutia. Zdravé potraviny bez prídavných škodlivých látok považujeme za kľúč k ochrane a upevňovaniu dobrého zdravia a vitality. Značenie “bio” na potravinách vnímame ako pridanú hodnotu potraviny a to nielen z hľadiska kvality, ktorú potvrdzuje prísny kontrolný systém a certifikácia pre označenie “bio”, ale taktiež z hľadiska dodržiavania princípov udržateľného hospodárenia a ekologického poľnohospodárstva.

Pre portál Bistro.sk sme vybrali produkty ako úvodnú ponuku z kategórie zdravých a biopotravín.

Pri objednaní do 12:00 hod. Vám objednaný tovar doručíme v nasledujúci pracovný deň. Rozvoz objednávok realizujeme v pracovných dňoch: pondelok až piatok, v čase: 16:00 – 20:00.

Opening hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday Closed
Sunday Closed
View cart
Your orderAdd a meal
Your shopping cart is empty
Please, add a meal from menu of
restaurant BestBio..
Go to checkout