Neprihlásený
Objednávaš ako hosť
Prihlásenie cez tel. číslo
Facebook prihlásenie
Azet prihlásenie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 3 € S KÓDOM:

BISTRO

Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Bratislave. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 3 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja za vyskúšanie. Dobrú chuť!

 

Objednaj si v Bratislave

 

 

Reštaurácia Foodstock
 

Tu ti pripravia také gyozy, že odletíš! Odporúčame objednať si tieto japonské chrumkavé pirôžky ako menu s tradičnou miso polievkou a o chutný obed máš postarané.

 

 

Reštaurácia Krumpla
 

Táto reštaurácia ťa presvedčí, že nie je zemiak ako zemiak. Práve z tejto suroviny ti totižto pripravia úžasné jedlo. Vyber si plnku presne podľa svojej chuti a pusti sa do toho! 

 

 

Reštaurácia Bistro Suvlaki
 

Ochutnaj tradičnú grécku kuchyňu! Nájdeš tu fantastické plody mora ale aj tradičné suvlaki – grilované mäso na špajzi. Odporúčame objednať si kombináciu suvlaki, vyprážaných rybiek a kreviet v paradajkovej omáčke so syrom feta. 

 

 

Reštaurácia Ram’s Pan Asian Bistro

V Ram’s ti skúsení kuchári nachystajú chutné jedlo z rôznych kútov Ázie. Za ochutnávku určite stojí ich Nasi Goreng, ale aj fantastické thajské curry.
 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 3 € S KÓDOM:

BISTRO

Pre zobrazenie reštaurácie si najprv vyberte lokalitu zo zoznamu.
Akcia platí do 8.11.2020.