Neprihlásený
Objednávaš ako hosť
Azet prihlásenie
alebo

Prihlásenie cez Facebook
Užívaj si pohodlie: Prihlás sa a objednávaj
  • Rýchlejšie: Objednaj 3x rýchlejšie
  • Pohodlnejšie: Kontakty a adresy máš vždy predvyplnené
  • Prehľadnejšie: Tvoje objednávky s možnosťou objednať znova
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Letná Bistropátračka

08. august 2017

Čo by to bolo za leto bez poriadnej súťaže, v ktorej môžete vyhrať kopec parádnych cien a precvičiť svoju pamäť. Je tu letná Bistropátračka!

 

 

Letná Bistropátračka!

 

Ako môžete vyhrať?

 

Pravidlá letnej Bistropátračky sú veľmi jednoduché. Stačí, ak si budete v priebehu nasledujúcich 3 týždňov cez Bistro.sk objednávať. Po dokončení objednávky sa dozviete, aká je otázka týždňa a indíciu, ktorá vám s odpoveďou na otázku pomôže. Ak ihneď po prvej indícií budete vedieť správnu odpoveď, pošlite nám váš tip prostredníctvom tipovacieho formulára. Nebojte sa, nemáte iba jeden pokus. Po každej svojej objednávke získate ďalšiu indíciu a možnosť odoslať ďalší tip. 

 

Letná Bistropátračka!

 

Zapojiť sa môžete už teraz

 

Do súťaže o skvelý notebook, X-box, iPad a mnoho ďalších cien sa môžete zapojiť už dnes. Každý týždeň spomedzi všetkých, ktorí správne odpovedajú na otázku týždňa, vyžrebujeme piatich, ktorí sa budú tešiť z niektorej z exkluzívnych cien.

 

Zoznam cien, ako aj to, či sa na vás usmialo šťastie, sa dozviete po kliknutí na náš web.

 

Letná Bistropátračka!

 

Tak objednávajte, tipujte a vyhrávajte. Prvých výhercov uverejnime už 14.7.2017, následne 21.7.2017 a 28.7.2017. S Letnou Bistropátračkou sa nielen zabavíte, ale aj dobre najete a vyhráte štýlové ceny. 

 

 Letná Bistropátračka!

Diskusia k článku: